FAQ

Czy trzeba być w liceum o profilu informatycznym?

Absolutnie nie! Na naszych zajęciach staramy się zawsze dopasować poziom trudności do umiejętności. Zaczynamy od zagadnień najprostszych, stopniowo wprowadzając kolejne - trudniejsze i bardziej skomplikowane. Poradzi tu sobie każdy, kto ma ambicje i chęci do nauki - niezależnie od wiedzy na początku.

Ile lekcji jest potrzebnych aby przygotować się do matury z informatyki?

Program lekcji jest stworzony tak, aby każdy mógł przygotować się z naszą pomocą w 6-12 miesięcy. Na całkowity czas wpływa również wiele czynników, takich jak ilość przerobionego materiału w szkole, czas który uczeń może poświecić na zadania domowe, ogólne predyspozycje do nauk ścisłych, w tym programowania.

Czy za lekcje płaci się z góry? Np. za cały semestr?

Nie, płatność następuje na koniec każdego miesiąca - tylko za te lekcje, które się odbyły. Nie pobieramy opłaty za odwołanie lub przełożenie zajęć. Dodatkowo za nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Mieszkam w małym mieście. W jaki sposób mogę brać udział w zajęciach?

Żeby móc wziąć udział w lekcji, wystarczy mieć dostęp do Internetu. Do prowadzenia zajęć używamy komunikatora Discord i pracujemy z wykorzystaniem funkcji udostępniania ekranu.

Czy do prowadzenia zajęć będzie wykorzystywany jakiś podręcznik?

Nie, na zajęciach korzystamy z materiałów udostępnianych przez CKE oraz naszych poradników i ćwiczeń. Jeżeli nadal komuś bardzo zależy na podręczniku, to polecamy: „Informatyka na czasie - Zakres rozszerzony”, wydawnictwa Nowa Era. Jednak jego wadą jest to, że wszystkie algorytmy zapisane są tylko w języku C++.

Zwiń

O nas

IT Korepetycje to – w wielkim skrócie: grupa ambitnych korepetytorów, którzy przygotują Cię do matury z informatyki na 100%*

Wykorzystując wyjątkowy i sprawdzony od wielu lat program, opracowany przez naszego założyciela – Jakuba Chudzika, jesteśmy w stanie przygotować każdego do matury z informatyki na najwyższym możliwym poziomie, w mniej niż 12 miesięcy!

Co roku nasz kurs kończy około 200 maturzystów i to właśnie te osoby stanowią czołówkę list rankingowych kierunków informatycznych najlepszych polskich uczelni, takich jak: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski czy Akademia Górniczo Hutnicza, które zdaniem wielu są zarezerwowane wyłącznie dla olimpijczyków.

Nie zamierzamy jednak osiąść na laurach. Dzięki współpracy z ekspertami w dziedzinie informatyki, nieustannie aktualizujemy zawartość tego kursu, biorąc pod uwagę zmiany w podstawie programowej oraz sprawozdania z egzaminów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Jesteśmy w pełni gotowi na maturę w 2024 roku!


* Warunkiem są ambicje i chęć do nauki 😉

Co robimy

Przygotowujemy kompleksowo do matury na wynik +90% wymagany na czołowych polskich uczelniach

Uczymy programowania i myślenia algorytmicznego

Oferujemy pomoc studentom w przygotowaniu do egzaminów

Przygotowujemy do konkursów oraz olimpiad informatycznych

Szkolimy małe, średnie i duże firmy oraz pomagamy wdrażać rozwiązania informatyczne

Dlaczego to robimy

Każdy z nas kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki w świecie IT. Jak to bywa w wielu dziedzinach – początki bywają (bardzo) trudne.

Niski poziom nauczania informatyki w szkołach, brak aktualnych i łatwych do przyswojenia książek oraz duża konkurencja wynikająca z wysokiego zainteresowania pracą w IT – wszystkie te czynniki mogą sprawić, że mimo predyspozycji, zniechęcisz się do nauki informatyki. Stracisz tym samym szansę na zawód, który zdecydowana liczba osób traktuje jako pracę marzeń.

Naszym celem jest dodać Ci pewności siebie i pomóc w sposób przyjemny rozpocząć swoją informatyczną przygodę. Z przyjemnością wskażemy Ci najlepszą dla Ciebie drogę i wesprzemy własnym doświadczeniem.

 

 

Co od nas dostaniesz

Pracują z nami młodzi i ambitni korepetytorzy, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje

przekazujemy tylko przydatną i adekwatną wiedzę, która przyda się również po studiach

nie uczymy nieefektywnych metod rozwiązywania zadań, które mogą być starsze od samych uczniów

atmosfera na zajęciach na pewno będzie motywująca

Mamy konkretny program, który dostosowujemy do sytuacji każdego ucznia

cenimy sobie czas naszych uczniów, dlatego skupiamy się tylko na tych tematach, które będą na egzaminie

każdy z uczniów dostanie dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebuje

brak dylematów o temat zajęć

na zajęciach zawsze 100% akcji

Nie podpisujemy umów do współpracy – uczeń w dowolnym momencie może zdecydować o zakończeniu czy wznowieniu współpracy

brak niewygodnych i obciążających zobowiązań

możliwość wypróbowania naszego sprawdzonego systemu

Czym odróżniamy się od konkurencji

Jesteśmy pewni – stosujemy tylko sprawdzone i pewne rozwiązania dydaktyczne, prowadzimy tylko zajęcia 1 na 1, co jest najbardziej efektywne; nie zatrudniamy losowych osób z ogłoszeń – korepetytorzy są osobiście sprawdzani i szkoleni przez Pana Jakuba

Jesteśmy elastyczni – nie wymagamy podpisywania umów, które wiązałyby klienta na długie miesiące

Jesteśmy młodzi – wielu z nas jeszcze kilka lat temu przechodziło przez to samo, więc doskonale wiemy na co zwrócić uwagę, w czym pomóc i jak doradzić

Jesteśmy nowocześni – oferujemy atmosferę, która sprzyja nauce i rozwoju samodzielnego, logicznego myślenia

    Napisz do nas

    Lub zadzwoń teraz